Naturalne leki na trądzik bez recepty

acne1Leczenie trądziku kojarzone jest z długą i mało satysfakcjonującą terapią, w której kluczowe pozostają antybiotyki i pastylki hormonalne, mające obszerną listę skutków ubocznych. Wielu pacjentów narzeka, że po kilku miesiącach stosowania przypisanych środków, nie widać finału. Nie mogą odstawić zapisanych specyfików, ponieważ automatycznie ich skóra wróciłaby do stanu wyjściowego.

Nic dziwnego, że coraz częściej szuka się alternatywnych środków ? bezpiecznych i ogólnodostępnych, które można nabyć bez recepty. I w ten sposób wziąć sprawy w swoje ręce. Które z naturalnych leków na trądzik są warte uwagi? Poniżej znajdują się te najbardziej popularne.

Nonacne

Trądzik często jest wynikiem braków powstałych na skutek stresu, szybkiego żywienia, jedzenia przetworzonej żywności. Nieprawidłowa dieta nie dostarcza wszystkich niezbędnych substancji, sprawia, że dochodzi do zaburzeń wewnętrznej równowagi. W związku z tym, że do skóry na końcu dostarczane są witaminy i mikroelementy, to właśnie ona jako pierwsza swoim wyglądem wysyła ?sos?.

Nonacne zawiera unikalne składniki dobrane w ten sposób, by zaspokoić wszystkie potrzeby skóry, z uwzględnieniem specyfiki cery trądzikowej. Tabletki wykazują działanie przeciwzapalne oraz antybakteryjne. Sprawdzają się w walce z wszystkimi odmianami trądziku, zarówno u nastolatków, jak i dorosłych osób, borykających się ze zmianami, mimo upływających lat.

Nonacne zawiera między innymi: Sarsaparillę, koniczynę czerwoną, ekstrakt z pestek winogron, witaminę C, liść pokrzywy. Żaden inny środek dostępny na rynku nie posiada takiego samego lub chociaż podobnego składu.

Bratek Plus

Bratek to naturalny delikatny sposób na zachowanie zdrowej, gładkiej skóry. Zawiera wyciąg z ziela fiołka trójbarwnego, który jest bogaty we flawonoidy oraz cynk, który ma udowodnione działanie poprawiające kondycję skóry z problemem trądzikowym.

Acnex

Acnex to kolejny preparat polecany do wspomagania kondycji skóry trądzikowej. W składzie zawiera wyciąg z bratka, ziele skrzypu, liść pokrzywy, witaminę B ? skład jest dość ubogi, nie zachwyca, jednak niska cena sprawia, że suplement ten znajduje rzesze zwolenników.

Normatabs

To kolejna propozycja od producentów oferujących tabletki na trądzik bez recepty. Skład to przede wszystkim witaminy z grupy B, cynk, wyciąg z fiołka, mniszka, zielonej herbaty. Składniki zostały dobrane tak, by uzyskać efekt oczyszczający, wspomagający naturalne właściwości ochronne skóry.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com